Agenda

/Agenda
Agenda2018-06-09T14:38:13+00:00

TM Bewuster Ondernemen programma 2018

Programma januari

Week 2

Donderdag 11-01 Nieuwjaarsborrel 17.00 21.00 uur (voor alle deelnemers incl. partner)

Week 3

Maandag 15-01 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 16-01 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Woensdag 17-01 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 5

Maandag 29-01 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 30-01 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Woensdag 31-01 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma februari

Week 8 (ivm carnaval verschuift week 7 naar week 8)

Maandag 19-02 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 20-02 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Woensdag 21-02 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 9

Maandag 26-02 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 27-02 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Woensdag 28-02 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma maart

Week 11

Maandag 12-03 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 13-03 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Woensdag 14-03 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 13

Maandag 26-03 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 27-03 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 27-03 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 28-03 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma april

Week 15

Maandag 09-04 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 10-04 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 10.04 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 11-04 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 17 (mei vakantie)

Programma mei

Week19

Maandag 07-05 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 08-05 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 08-05 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 09-05 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 21

Maandag 21-05 (ivm 2e pinksterdag verschoven naar 28-05 week 22)

Dinsdag 22-05 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 22-05 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 23-05 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 22 (ivm 2e pinksterdag verschoven naar week 22)

Maandag 28-05 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Programma juni

Week 23

Maandag 04-06 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 05-06 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 05-06 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 06-06 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 25

Maandag 18-06 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 19-06 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 19-06 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 20-06 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma juli

Week 27

Maandag 02-07 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 03-07 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 03-07 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 04-07 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

 06-07  (Vrijdag) zomer BBQ vanaf 17.00 

Programma augustus

Week 34

Maandag 20-08 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 21-08 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 21-08 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 22-08 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

 Week 35

Maandag 27-08 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 28-08 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 28-08 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 29-08 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma september

Week 37

Maandag 10-09 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 11-09 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 11-09 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 12-09 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 39

Maandag 24-09 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 25-09 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 25-09 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 26-09 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma oktober

Week 41

Maandag 08-10 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 09-10 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 09-10 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 10-10 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 43

Maandag 22-10 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 23-10 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 23-10 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 24-10 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma november

Week 45

Maandag 05-11 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 06-11 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 06-11 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 07-11 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 47

Maandag 19-11 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Dinsdag 20-11 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Dinsdag 20-11 Bewusterondernemen Groeiprogramma van 12.15 tot 17.00 uur

Woensdag 21-11 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma december

Week 49

Dinsdag 04-12 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Woensdag 05-12 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Week 51

Dinsdag 18-12 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Woensdag 19-12 Bewusterondernemen Mastermind van 7.30 tot 11.00 uur

Programma 2019 volgt